72 – hodinovka ( část 1 )

Share Button

Zdravím všechny nadšence rybařiny a vášnivé kaprařiny obzvlášť. Jak již jsem avizoval v předešlé zprávě, zásoby boilie po letní části sezóny hlásily nulový stav a tak bylo nutno doobjednat nějaké ty zázračné kuličky. Po obdržení 50 kil a nějakých těch dipů důležitých pro absolutní vymazlení podzimních nástrah jsem byl natěšen na 3-denní výpravu na místo, které jsem navštívil posledně. Loviště jsem si nepředkrmoval a taktéž jsem po dlouhé době jel k vodě bez partiklu, jelikož jsem chtěl vyzkoušet oproti předešlé výpravě, zda-li zde ryby budou po krátké době reagovat na mé boilie i bez předkrmení a hlavně bez užití partiklu.

Zpráva od vody č.9

Termín této výpravy vycházel na začátek druhé poloviny měsíce září a dá se říci,že jsem touto vycházkou odstartoval letošní podzimní sezónu. K vodě jsem dorazil v odpoledních hodinách, kdy byl kalendářní den po mých narozeninách. Tak trochu jsem doufal a moc si přál, aby mi sv. Petr k narozkám udělal radost v podobě nějakého labského kapřího giganta. 🙂

Zpráva od vody č.9 (2)

Po příjezdu na místo jsem vše co nejdříve rozbalil, vybalil a přichystal k samotnému a hlavně úspěšnému lovu. Jelikož jsem detailista a co se týče kaprařiny tak to u mě platí dvojnásobně, – vše musím mít na 100 % funkční a za žádnou cenu neopomenout a nepodcenit ani sebemenší detail. K řece jsem si z nových zásob vybral příchuť mais a jahodový krém z řady Crunch New Formula o velikostech 16 + 20 mm, obě příchutě po 5 kilech. Dá se říci, že letos jsem si hodně oblíbil sladké příchutě z této řady, které mi fungují na jedničku a můžu konstatovat, že už si nevybavuji výpravu, kde bych sladké koule nepoužil a nebo je neměl aspoň v záloze pro případ, že by příchutě založené na masové bázi nefungovali. O to více jsem byl zvědav na příchuť jahodový krém na kterou jsem dosud ještě nechytal, ale věřil jsem, že by to nemusela být špatná premiéra u této příchutě, i když proti ní stála osvědčená bojovnice č.1 ve sladkých příchutí a to příchuť kukuřice.

Zpráva od vody č.9 (3)

Boilie Mais jsem nechal dva dny před příjezdem k vodě řádně odložet v activ – dipu Creme, který mi vykazuje v kombinaci s touto příchutí velmi dobré výsledky. Boilie jahodový krém jsem měl řádně diplé v tekutém dipu k této příchuti. Pva punčochy byly připravené, úspěšné místečko s lavicí a značným zlomem pod hladinou bylo taktéž vyzkoušeno v předešlé vycházce jako úspěšné, tak že montáže nesměřovaly nikam jinam než jak je uvedeno.

Pokračování v příští zprávě. Ze Severních čech Vás milovníky kaprománie za Anaconda Team zdraví Šaman.

Zpráva od vody č.9 (4)

Zpráva od vody č.9 (1)