Anaconda Cusky Carp Chair

Share Button

Anaconda Cusky Carp Chair 

Byl jsem velice mile překvapen tímto křeslem, jelikož v minulosti jsem měl dvě křesla, která svou na první pohled robustní konstrukcí nenabízela takový komfort jako toto křeslo. Dost velké množství křesel na trhu se jeví jako nezničitelné, avšak po několika výpravách, zejména v nepříznivém terénu se začnou objevovat nedostatky ohledně samotné konstrukce, zejména však rámu konstrukce spojující přední a zadní nohy křesla, aspoň takovou zkušenost mám já. Co se mi na tomto křeslu velice zamlouvá, že díky zvýšené vrstvě polstrování jak na opěrné, tak sedací ploše se na tomto dá sedět hodiny, aniž by měl člověk potřebu vstát a protáhnout se.

12311

S tím je spojeno i využití použitého materiálu, který nezanechává tzv. “ paměťovou stopu „, zůstává tedy pohodlné po celou dobu výpravy.

Jelikož jsem vyšší postavy (191 cm), ocenil jsem zde i dostatečně vysokou opěrnou stěnu křesla, tudíž nemá člověk za hlavou tzv. “ prázdno “ a může si i hlavu opřít. Další výhodou zde spatřuji výsuvné nohy, které jsou opatřené širokými koncovkami o délce čtvercové strany plošky 9,5 cm, které ocení každý, kdo chytá často v šikmém terénu a nerovném a třeba i kamenitém terénu.

11

Oproti jiným křeslům mají tyto nohy i prvek, který zabraňuje celému vysunutí nohy, kdy se mi kolikrát u předešlých křesel stalo, že mi při vysunutí nohy tato celá zůstala v ruce a obtížně šla poté vrátit zpět.

Technické parametry křesla:

– výška sedáku od 37 do 52 cm

– opěradlo o rozměrech: 52 x 50 cm

– sedací plocha o rozměrech: 52 x 70 cm

112

Samotný rám křesla je tvořen z ocele, tudíž je prakticky vyloučeno jakékoliv narušení konstrukce při běžném užívání. Utahovacím šroubem lze bez využití větší síly měnit polohovatelnost opěrné části, kdy je možné díky nejnižší poloze šroubu z křesla udělat mini – lehátko pro vaši ratolest.   

1123

Područky jsou z hliníku. Hmotnost křesla je 6.9 kg, což je pro transport a jakoukoliv manipulaci velmi přijatelná hodnota.

V čem je však toto křeslo zcela jiné oproti ostatním je nosnost do 160 kg, kdy se Vám zcela bez problémů může na klíně válet vaše druhá polovička a to bez jakéhokoliv strachu jeho narušení.

IMG_8885 jako inteligentní objekt-1

Při výrobě tohoto křesla byl použit jako materiál 600D polyester s nepromokavou úpravou.

Suma sumárum, jedná o velmi pohodlné křeslo, za rozumnou cenu, které zejména využijete na pár hodinových vycházkách na kterých nedisponujete lehátkem, kdy právě v těchto chvílích bez lehátka oceníte vysokou vrstvu polstrování křesla a jeho dostatečnou šíři sedací plochy a výšku opěradla , které Vám umožní dostatečný komfort.

Nejenom maximum pohodlí stráveného na vašem oblíbeném revíru Vám přeje David Pejřil z Anaconda Teamu.