Anaconda Freelancer NW 7

Share Button

Anaconda Freelancer NW 7

Spací pytle naší značky se již řadu let těší velké oblíbenosti. Snažíme se stále tyto produkty ladit a někam stále posouvat. V letošním roce uvádíme na trh mimo jiné modifikaci asi nejprodávanějšího modelu NW3 a to spací pytel Anaconda Freelancer NW 7. Jedná se o velký a pohodlný spací pytel, který si zachovává všechny klady  předchozího modelu včetně přiměřené ceny. Díky rozměrům 210 x 100 cm je dostatečně velký a pohodlný pro každý tip rybáře. Fleecová podšívka zaručuje komfortní spánek až do – 10 °C. Spací pytel je vybaven integrovaným odnímatelným polštářem. Samozřejmě nechybí připínací popruh k lehátku a návleky na kraje lehátka v horní i spodní části. Jeden z velice důležitých komponentů jsou kvalitní zipy a jezdce. Jako je náš standart u všech tašek spacáků a pouzder tak i u nové NW7 jsou velice kvalitní zipy.

Hlavním rozdílem mezi NW 3 a NW 7 je povrchová úprava a materiál horního pláště spacího pytle. NW 7 je vybaven vodu odpudivým povrchem s designově zajímavým camou vzhledem. Není tajemstvím, že většina kvalitnějších modelů spacích pytlů, se vyznačuje trochu většími přepravními rozměry.  Proto nikoho nepřekvapí přepravní rozměr: 55 x 45 cm a hmotnost: 4,7 kg

Zajímavou vychytávkou je extra kapsa uvnitř spacího pytle vybavená zipem pro uschování třeba dokladů nebo finančních prostředků a jiných zásadních věci co jsou vhodné mít pod kontrolou.

Transportní obal  je vyroben z 600 polyesteru, který je dostatečně silným materiálem, vhodným pro tento ti obalů samozřejmě stejně jako u spacího pytle tak i na transportním obalu  nechybí  pevný kvalitní zip.

S pozdravem Anaconda Team CZ