Batoh Anaconda Big Hopper

Share Button

Batoh Anaconda Big Hopper

Touto taškou určenou výhradně pro rybáře jsme chtěli docílit toho, aby rybář měl vše potřebné na jednom místě. To je citace s popisku produktu a musím říci že, Ano. Gigantický rozměr: 56 x 35 x 48 cm opravdu skýtá mnoho místa na mnoho věcí. Je to multifunkční batoh se spoustou vestavěných kapes a různých boxů.

Uvnitř batohu jsou tři velké krabice na drobný materiál a jedno samostatné pouzdro s uchem v podobě jakého si kufříku na menší krabičky ve kterých bývají pop up boilie a různé dipovací dózy. Do pouzdra se vejde 12 kusů těchto dóz. Vnitřní pouzdro je samozřejmě uzavíratelné zipem. Všech 12 kusů dóz je součástí balení.

Co se týká 3 krabic jedná se o produkt kteří určitě všichni znáte , jedná se o velké plastové boxy s posuvnými přihrádkami a uzavíracími zámky.

 

 

 

 

 

 

 

V horní části se nachází další prostor, který pojme mnoho věcí. Je vybaven nastavitelnými přepážkami, které lze i úplně vyjmout a do prostoru si umístit cokoli jiného. Osobně bych do horního prostoru umístil věci nejčastější potřeby, co na rybách potřebujeme vždy po ruce.

Po stranách batohu jsou dvě odnímatelná pouzdra na zip. Při transportu se pouzdra v kapsách zajistí proti vypadnutí.

V prvním z nich naleznete dalších 6 krabiček s kapacitou 250ml, opět vhodné na nějaké třeba nadipované nástrahy či pop up boilie, kterého k vod většinou nosíme vždy více než potřebujeme, se slovy ono se to neztratí, co kdyby náhodou zrovna chtěli jinou barvu než jsem sebou vzal.

V druhém naleznete 8 kapes na zip pro další materiál, jako jsou drobnosti na výrobu návazců, součástí druhého pouzdra je i pořadač na hotové návazce.

Ramenní popruhy jsou silně polstrované. Batoh má dále nastavitelný bederní pás, který je rovněž silně polstrovaný. Jelikož taška je velká a všichni víme kolik toho do takové tašky umíme naložit, na kvalitu a sílu těchto popruhů byl kladen opravdu velký důraz. Samozřejmě nechybí ani dvě normální uši pokud nechceme batoh nést na zádech.

Materiál použitý při výrobě je vodě odolný polyester 600D s PVC vrstvou a potahem odolávajícím vodě. Pevné zipy jsou samozřejmostí.

V přední části batohu je velká kapsa na zip, do které se dá také ledacos uložit.

Celkový dojem z tohoto produktu je opravdu dobrý kdybych měl, opravdu vypíchnout nevýhodu tak je to váha. Respektive taška je tak prostorná, že do toho dokážeme naložit tolik věcí, že zjistíme, že jí neuneseme.

S pozdravem Marek Tichý Anaconda Czech Team