Batoh Anaconda SH-20 Survival Hoper

Share Button

Batoh Anaconda SH-20 Survival Hoper

Jídelní batoh vhodný pro střední až delší výpravy k vodě. Perfektní pomocník pro přepravu a uchování potravin a nápojů při vašem lovu za teplého počasí. Hlavní prostor batohu má objem 17 litrů, což není ani hodně, ale ani málo. V naší nabídce jsou i mnohem větší tašky toho tipu, ale mnohdy jsem právě stál před otázkou, jestli na chystanou výpravu není velká taška zbytečná. Nový  SH-20 survival bag je velice rozumným kompromisem který mě velice potěšil a dá se říci, že mě v nabídce i chyběl.   Vrchní část batohu je opatřena kapsou s rozměry 25 x 20 x 8 cm. Oba prostory, jak hlavní 17 litrový, tak horní kapsa jsou koncipovány jako thermo izolační.

Součástí vybavení batohu jsou 2 designově vyvedené nože, 2 vidličky, 2 lžíce samozřejmě z nerezavějící oceli. Nechybí ani 2 talíře s PVC v příjemné zelené barvě. Samozřejmostí jsou i 2 kusy menších utěrek či ručníků.

   

Zadní strana je silně polstrovaná a tvarovaná aby batoh sedl na záda jak má. Pro větší pohodlí je batoh vybaven břišním pásem, kterýsi můžete a nemusíte zapnout pokud chcete s batohem podniknout nějakou delší cestu. Samozřejmě nechybí ani silně polstrované ramenní popruhy. Díky tomuto faktu že má batoh zádovou část takto upravenou pro delší nošení, se otevírají další možnosti využití tohoto batohu. Dovedu si úplně živě představit, jeho využití  při rodinném výletě s dětmi v podstatě kamkoli, kam s našimi rodinami na výlet vyjíždíme. Jídlo na celý den včetně nápojů dám do batohu a můžeme zcela bez problémů vyrazit.  Batoh je velice kvalitně ušitý, jak už je u naší značky standardem a je opatřen velice kvalitními kovovými zipy.

 

Celý batoh je vyroben z materiálu 600D nylon s vodu odpudivým nátěrem. Dno batohu je taktéž vyztužené a je ze silného voděodolného materiálu. Bez problému a obav můžeme batoh postavit na zem, aniž bychom se museli bát, že ho nějak ušpiníme. Údržba je velice snadná.

S pozdravem Marek Tichý