Boilie Halloween

Share Button

Boilie Halloween mě doprovází u vody již dva roky a velice jsem si ho oblíbil. Mohu říct, že jeho velmi specifická vůně je velice zvláštní a lákavá. Z vlastní zkušenosti si troufám tvrdit, že u žádné jiné firmy jsem tuto esenci necítil. Halloween je především určeno do chladné vody, ve které perfektně uvolňuje své aroma, avšak zároveň skvěle funguje i v letních měsících. Proto se tato kulička pro mě stala celoroční záležitostí. Již na první pohled zaujme svojí specifickou strukturou a nalezneme zde kousky moučných červů a chilli papriček. Má sladko-ovocnou pálivou chuť a vyrábí se v průměrech: 16 mm, 20 mm a 24 mm.

Řada Halloween nabízí:

– powder dip (suchý práškový dip)

– tekutý dip

– atraktor ve spreji sprej

– esenci

– pop-up 16 mm a 20 mm

Velmi oblíbený mezi zákazníky a našim týmem je především powder dip. Tímto dipem maximálně zatraktivníme naši nástrahu. Boilie nebo pop-up po namočení v tekutém dipu a obalení v práškovém dipu dosáhneme slizkého povrchu na naší nástraze. Nástraha je maximálně zatraktivněna a odlišná od okolního krmení ve vodě (viz poslední fotka). Díky tomuto prášku, který obalí naši nástrahu, můžete efektivně lovit i na bahnitém dně. Vytvořený obal nám nepustí hnusný pach bahna dovnitř boilie a tudíž naše nástraha je pořád atraktivní. Když proces s tekutým a práškovým dipem zopakujeme, tak se vrstva na nástraze zvětší. Je na nás, kolikrát tento proces provedeme. Osobně mám vyzkoušené, že pokud proces provedu dvakrát, tak mi na stojaté vodě vydrží nástraha obalená celou noc. Esence, která je určena na tuto příchuť boilie je velice silná. Je z ní cítit velmi specifická vůně, doplněna nádechem ovocných tónů.

Dále nesmím zapomenout zmínit pop-up, ve kterém také najdete kousky moučných červů a chilli papriček. Vydrží dlouho dobu vzlínat v požadované výšce nade dnem. Kombinace 16 mm pop-up a powder dipu je velmi oblíbená prezentace nástrahy. Velice efektivní je ve studené vodě.

V minulém roce se mi povedlo ulovit na boilie Halloween spoustu krásných ryb. Věřím, že i vy budete s produkty spokojeni a přeji Vám v Novém roce hodně ryb a hlavně spoustu krásných zážitků u vody.

Za ANACONDA CZECH TEAM

Ondřej Suk