Boilies program

Share Button

Boilies Crunch new formula

Ve vašich rukou se objevil mimořádně kvalitní výrobek za velice příznivou cenu. Boilies Crunch new formula je postaveno na kvalitních ptačích zobech. Mimo jiné v tomto produktu naleznete objemové přísady jako je mleté konopí, kukuřičná krupice a sojová mouka. Vše je doladěno přírodními atraktory, vaječným albuminem, sušenou smetanou a dalšími komponenty a extrakty. Řada boilies Crunch new formula se skládá z 12 příchutí většinou na sladké bázi.Nástraha je velice aromatická a vůně jsou velice intenzivní. Přídavek hrubší kukuřičné krupice, má za následek větší poréznost nástrahy, tudíž se extrakty a atraktory velice dobře uvolňují do okolí. Boilies Crunch new formula je na trh dodávána v příchutích: Banán, Tutti Frutti, Scopex, Tigernut, Jahodový krém, Česnek, Třešeň s moruší, Černý rybíz, Ananas, Med, Treska a Kukuřice.

boilie (2)

Pop up Crunch new forumula

Ke každému druhu boilies Crunch new formula přísluší také plovoucí boilies. Boilies pop up Crunch new formula je k dispozici ve velikostech 16mm a 20mm a je stejně jako potápivé boilies velice silně dipováno. 

boilie (6)

Anaconda Neon pop-up

Nyní je známo, že kapra lákají nejen chuťové podněty, ale je více a více přitahován vzhledem nástrahy. Kapr je od přírody zvědavý a tak mnohdy účinnou zbraní je to, že rybu jednoduše přilákáme něčím, co jí vizuálně upoutá. Z tohoto důvodu naši testeři vyvinuli čtyři druhy neon pop-up boilies, ve velikosti 16mm a 2Omm. Tyto pop-up jsou úplně bez chuti, nicméně dobře vstřebávají tekuté dipy. Je možno si ze široké palety tekutých dipů vybrat ten svůj top a kuličku si dle potřeby nadipovat. Jsou dodávány v barvě růžové, oranžové, žluté a bílé.

boilie (11)

Micro neon pop-up

Neon pop- up už dlouhou dobu prokazuje své kvality, proto byla vyvinuta další řada boilies pod názvem, micro neon pop-up, které se liší, jak název napovídá, zejména velikostí. Průměr kuličky je pouhých 10mm. Micro neon boilie se dodává v 5 barvách a to zelená, žlutá, růžová, bílá a oranžová. Opět je bez příchutě. Protože to našim testerům ale nedalo, tak vyvinuli ještě jednu řadu micro neon pop-up a té se do vínku dala i příchuť. Vybralo se 5 našich nejoblíbenějších esencí a každé barvě se přidělila chuť. Můžete si tedy vyzkoušet zelený banán, žlutého kraba, bílý česnek, oranžový tygří ořech a růžovou tresku.

boilie (7)

Práškový Powder

K boilie řadě Crunch new formula si můžete dokoupit práškový Powder, který vám vytvoří na povrchu kuličky druhý plášť. Jedná se o prášek obohacený atraktanty a aminokyselinami na základě gelových segmentů. Aplikace je jednoduchá, vezměte návnadu, namočte jí a ponořte do Powderu. Vše můžete opakovat několikrát, aby vrstva byla dost silná.

New Formula Esence

Esence, všem rybářům známá záležitost. Pokud si boilies vaříte sami, neobejdete se bez ní. Koncentrovaná silná vůně, která nástraze vnukne tu příchuť a vůni, kterou vyžadujete. Tento koncentrát dodáváme ke všem příchutím řady New Formula, tzn. banán, tutti frutti, scopex, tygří ořech, jahodový krém, česnek, třešeň s moruší, černý rybíz, ananas, med, treska, kukuřice. 

boilie (4)

Tekutý dip

Vysoce viskózní gel na bázi glukózy, který je protkán množstvím aminokyselin. Kolem vaší nástrahy se vytvoří vrstva dipu, která vypouští do okolí příchuť, na které je dip vytvořen. Opět jak je již zvykem, je vyroben jako doplněk ke všem 12 příchutím boilies řady Crunch new formula.

Atraktor sprej

Chcete zvýšit účinnost vaší nástrahy? Určitě ANO. Proto jsme k řadě boilies Crunch new formula vyvinuli sprejový atraktor, který vaší kuličku patřičně doladí. Základem tohoto produktu je nosič v podobě buď lososového, nebo konopného oleje, doplněný přírodními extrakty a esencemi. Opět je dodáván ve všech 12 příchutích v balení o obsahu 50ml .

 boilie (5)

Active Dip

Dvousložkový dip, který je vyroben 100% z přírodních materiálů. Výhoda je, že při použití tohoto dipu, přežije nástraha i daleké, brutální hody a vydrží ve vodě po velmi dlouhou dobu  Konečný výsledek dosáhneme tím, že nástrahu namočíme nejprve v některém z dipů a následně v neutrálním aktivátoru, tím se spustí chemická reakce a nástraha je za pár vteřin připravena k použití. Takto ošetřené boilies vytvoří kolem sebe pevný, gelový kabát, který ochrání boilies při náhozu a brání kuličce rychlému rozpuštění, při zachování všech kladných vlastností.

Soluble Soft Pellets

Měkké pelety určené k lovu na vlas pod háček. Reagují okamžitě po styku s vodou, a pokud není zvětšená aktivita bílé ryby, vydrží na vlase až 24hodin. Snadno se napichují na jehlu. Obsah je 150 g. Vyrábí se v příchutích banán, krab, treska, česnek a tygří ořech.

boilie (1)

 

 

LT Fish boilies

LT Fish boilies, jak název napovídá, jedná se o řadu boilie sestavenou na základu rybích mouček. Obsah rybích mouček v jednotlivých druzích boilie Lt Fish je od 45% do 65%, v závislosti na daném druhu boilie jsou směsi obohaceny robin redem, gammarusem, jaterními bílkovinami a glutamáty. Dále naleznete vitamealo (sušené mléko), hemoglobin ryb a krevní moučky obsahující bílkoviny. Hrubá struktura, vysoce kvalitní suroviny a atraktory mají za výsledek skvělou kombinaci, která se stává pro kapra neodolatelnou. K dispozici ve velikosti 20 mm a 24 mm v následujících příchutích Robin red Fish, Gammarus, Hod Dog, Monstrer crab, Treska. 

boilie (3)

LTFish Popup Boilies

Pro všech pět druhů boilies LT Fish je ve velikosti 20mm připraveno plovoucí boilies. Balení je 100 g

boilie (12) 

Soluble boilies LTFish 100g

Rozpustné boilies, to je název naší nové a jedinečné návnady. Tato „zázračná zbraň“ je opravdový magnet na kapry. Doba rozpadu je v průměru 6 hodin. Čas rozpadu je ovlivněn teplotou vody, prouděním a atakům malých ryb. Boilies Soluble je vyráběno na základě přírodních pojiv a je vařené v páře, protože vařením ve vodě by se zničili esenciální aminokyseliny, bílkoviny a proteiny. Boilies je velice atraktivní a svým rozkladem velice intenzívně vypouští pachovou stopu lákající kapra do svého okolí. Opět je dodáváno ve všech příchutích k řadě LT Fish a to je: Robin red Fish, Gammarus, Hot Dog, Monster crab a Treska.

 boilie (10)

Boilies LT-Fish balance 100g

Návnada na háčku, který se chová ve vodě jako v beztížném stavu. Ideální nástraha do silně zabahněných vodních ploch, nebo do revírů, kde je dno silně porostlé vegetací (pole travin a podobně). Tuto nástrahu kapr velice snadno nalezne a tak se jeho přelstění stává jednodušším. V našich testech se tyto nástrahy velice osvědčily, byly mnohem úspěšnější než klasický panáček, nebo klasické potápivé boilies. Dodáváno ve všech příchutích řady LT-fish.

 

LT-Fish atraktor sprej 50ml

Vhodným doplňkem pro zvýšení atraktivity boilies řady LT-Fish je tekutý atraktor sprej. Jedná se o vysoce koncentrovaný roztok na bázi lososového oleje, řepkového oleje a glukózového sirupu. Vše v závislosti na příchuti a složení. LT-Fish atraktor sprej se velice dobře hodí i k zatraktivnění jiných nástrah, než jen boilies.

LT-Fish  esence

Esence, všem rybářům známá záležitost. Pokud si boilies vaříte sami, neobejdete se bez ní. Koncentrovaná silná vůně, která nástraze vnukne tu příchuť a vůni, kterou vyžadujete. Tento koncentrát dodáváme ke všem příchutím řady LT- Fish a to Robin red fish, Gammarus, Hod-Dog, Monster crab a Treska.

 boilie (8)

LT-Fish Soak dip 100ml

Tento dip, je skutečný magnet na ryby, obsahuje 19 různých aminokyselin, přírodní atraktanty a vysoce kvalitní proteinový koncentrát. LT – Soak dip se používá stejně jako normální dip, ale můžete také namáčení návnady několikrát opakovat a vytvořit tak na nástraze silnější vrstvu. Ve vodě je dip velice dobře rozpustný a ihned po vhození účinný.

LT-Fish Powder 50g

Na tuto řadu produktů jsou stejně jako na jiné řady boilies Anaconda k dispozici sypké powdery. Jedná se o prášek na základě gelových segmentů, který byl doplněn aminokyselinami a obohacen atraktanty. Aplikace je jednoduchá, vezmeme návnadu, namočíme do dipu nebo vody, obalíme v prášku a vyjmeme. To se může opakovat několikrát, abychom na nástraze získali větší vrstvu. Powder kolem návnady utvoří několik milimetrů silný gel, který se ve vodě pomalu rozpouští.

 boilie (9)