Etapa 2

Share Button

V první etapě jsem Vám pověděl, jak jsem si našel místo a něco o rozmístění prutů. Teď Vám povím něco o krmení. Partiklem moc nekrmím, ale tentokrát jsem si uvařil dopředu kukuřici. Když jsem měl pruty nahozené, tak jsem dojel rozházet kukuřici do prostoru kolem svých montáží, abych zaujal projíždějící ryby. Ještě jsem nakobroval nějaké boilies. Boilies jsem ale krmil co nejpřesněji, na své montáže Bál jsem se na tomto místě velkého výskytu tloušťů, tak jsem nijak boilies nedipoval – nechal jsem ho tak, jak bylo.

Kapři docela brali rychle za sebou. Po každém záběru jsem hned hrst boilies dokobroval. Kukuřici jsem dokrmoval cca 3x za den. Nechtěl jsem to s ní přehánět, aby se mi tam nenatáhlo moc nežádoucích ryb. Tato strategie zafungovala na jedničku.

Na jeden prut jsem dával kombinaci 20 mm boilies a 16 mm pop-up. Na druhý 16 mm boilies a 10 mm pop-up. Na PVA šňůrku jsem přidával půlky boilies. Nic jsem za celou dobu neměnil a nezkoušel jsem jiné kombinace nástrah. Takto mi to fungovalo parádně a já si užíval brutální jízdy a kapří souboje.

Dlouho jsem nebyl takto unavený (z ryb).

Za Anaconda Czech Team Ondřej Suk