Halloween

Share Button

Bylo hlášeno mírné chlazení. Řekl sem si, že by to mohlo s rybami hnout, a proto jsem opět vyrazil na řeku Vltavu. Doufal jsem, že po těch velkých vedrech co panovali, by ochlazení mohlo zapůsobit. Místo jsem měl dopředu vybrané.

Jelikož nebylo ale moc času podniknout delší výpravu, musel jsem se spokojit jen s víkendem. Chvilku jsem bádal nad tím, co si vzít sebou za boilies. Chtěl jsem si vzít tentokrát jen jednu přichuť. Rozhodl jsem se pro boilies Halloween. Vzal jsem velikost 16 mm a k tomu neutrální pop-up 10 mm oranžové barvy. Ihned jsem je zalil esencí Halloween. Hned po příjezdu sem tentokrát více nakrmil. Chtěl jsem zkusit, jak na to ryba bude reagovat. 

První záběr se dostavil až 10 hodin po nahození. Celkem se mi povedlo chytit 5 kaprů – byl jsem nadmíru spokojený. Trošku mě mrzelo, že ochlazení nepřislo. Bylo po celý vikend slunečno a teplo – tak snad příště už jim to vyjde…

Nejvíce záběrů jsem udělal na kombinaci jedné 16 mm kuličky spolu s 10 mm po-up. Byl jsem rád, že se Halloween zase osvědčilo. Letos mi opravdu toto boilies ukazuje svoji sílu. Doufám, že Vám budu moct do konce roku ještě ukázat další ulovky na tuto nástrahu.

Za Anaconda Czech Team Ondřej Suk