Když se nestopovalo

Share Button

V předchozí zprávě od vody jsem se zmiňoval o jakési kapří stopované, kterou jsme podnikli s novým kolegou Vendou Bartíkem. O tom co se dělo brzy ráno a večer, když jsme byly na místě a založili tábor, si řekneme pár informací dneska.

Po celodenní běhání po revíru jsme byly večer oba tak unavení, že jsme nebyly moc schopni něco extra vymýšlet a s vypětím všech sil jsme vždy nahodili 2 pruty, jen tak, na lajdáka do zajímavých míst, které teda nám přišli zajímavá a čekali jsme tam možný rybí noční aktivitu. Montáže doplněné pouze o PVA, pár kuliček z kobry a lehátko. Dobré bylo, že ryby nás až na výjimky nechali i vyspat a záběry přicházeli buď jako ranní budíček anebo rozlučka v zapadajícím slunci.

Co ještě  stojí za pár slov je Vendova ranní smotávačka rukou, sranda byla, že jsme seděli, koukáme na pruty, když Vendovi pípl hlásič, automaticky jsme se oba otočili tím směrem, když najednou ve vteřině  oba pruty frrrrrr , odjezd, drobná panika který dřív, ale s trochou smíchu jsme to zvládli …

Asi začnu v druhé polovině sezony chytat jiné kuličky, páč už mě opravdu nebaví psát pořád do kola  Dirty Berry, ale je to tak .. bohužel ?  nebo bohu dík ?  nevím ..

S pozdravem  Marek Tichý