Konečně týden

Share Button

Práce je více a více a času je méně a méně, až na přelomu měsíce května jsem konečně mohl na sedm nocí odjet k vodě a pořádně si zarybařit. Favoritem pro tuto výpravu bylo boilie banán a boilie halloween. Jak běh výpravy ukázal, byla to rána do černého. Vše se doplnilo hromadou pelet a řádně osladilo zálivkami, boostery a podobnými dobrotami.

1 (1)

Vzhledem ke kvetoucím topolům jsem měl  poměrně strach o úspěch výpravy, ale  jak první dny ukázali,  bál jsem si zbytečně, nejdelší doba kterou jsem neměl záběr byla někde okolo 24 hodin, kdy se v polovině týdne v noci citelně ochladilo. Díky bohu následná změna strategie a zjemnění montáží ruku v ruce kráčející se zmenšením nástrah opět přineslo ovoce. 

1 (8)

Ryby byly v plné síle a předváděli neskutečné věci, mnohdy jsem předpokládal mnohem větší rybu, než se nakonec u hladiny ukázala. Byl jsem maximálně šťastný, krásné ryby, silné a bojovné do posledního metru před podběrákem. Výprava, na kterou se nezapomíná. Potěšila mě pestrost úlovků, jednou to byl krásný šupináč, nízký, široký parník, pak zase krátký vysoký břicháč, a najednou pan lysec rozměrů a proporcí že zůstával rozum stát.

1 (16)

Při závěrečném bilancování měl lepší score halloween  než banán, ale myslím si, že to je mým přičiněním, dával jsem našemu oranžovému ďáblovi podvědomě trochu více prostoru. Kapři spolupracovali a na stavu mých zásob, to bylo znát, za týden zůstalo ve vodě 35 kg krmení. Nutno říci  že ne všechny ryby  byly nachytány klasicky ze dna  ale reagoval jsem na vývoj situace a počasí a chvilku jsem chytal na dně, chvilku boilie pop up kousek nade dnem a dokonce i až 3 metry nade dnem na dlouhém, fluorocarbonovém návazci.

S pozdravem někdy příště zase na rybách se loučí za Anaconda Team Marek Tichý

1 (11)

 

1 (33)

1 (32)

1 (31)

1 (30)

1 (23)

1 (24)

1 (26)

1 (27)

1 (28)

1 (22)

1 (20)

1 (19)

1 (17)

1 (15)

1 (7)

1 (9)

1 (10)

1 (12)

1 (14)

1 (6)

1 (5)

1 (4)

1 (2)