Krátké vycházky

Share Button

Krátké vycházky jsou pro mě záchranou. Když není tolik času být na rybách, tak aspoň na pár hodin po práci. Podnikl jsem dvě 4 hodinové vycházky na malou řeku.

Místo si nikdy dopředu nepředkrmuji – na místech kde chytám, to je zbytečné. Hlavně nikdy nevím, kdo si mi tam po zakrmení může sednout.

Po nahození prutů přihazuji kobrou hrst boilies na montáž. Na jednom prutu boilies Fire Tuna, na druhém Scopex. Scopexu jsem hodně věřil, protože ho tu ryby mají dosti rády. Dalším faktorem bylo, že prut se Scopexem byl odhozen k velké překážce ve vodě.

První kapr přišel nečekaně na Scopex. Docela dlouho mě potrápil, jelikož to byl krásně stavěný říční bojovník. Tuhle krátkou vycházku už nic nepřišlo.

Další vycházku k řece jsem pojal úplně stejně jako předchozí. Povedlo se mi udělat 3 záběry od kapra – dva z toho byli malí kapři. Těm zachutnalo boilies Fire Tuna, které bylo odhozeno na prostředku řeky. Třetí kapr byl už krásný šupináč, který zabral na Scopex. Tentokrát zvítězilo boilies Bionic Crunch Scopex.

Za Anaconda Czech Team Ondřej Suk