Křeslo Holy-S Freelancer a stálice Moon Braker Carp Chair

Share Button

Křeslo Holy-S Freelancer a stálice Moon Braker Carp Chair

Již několik let je v naší nabídce velíce oblíbený model křesla Moon Braker Carp Chair V letošním roce nastala doba kdy nám přijde vhodně tento populární model luxusního křesílka ještě trošičku vytunit , zachovali jsme všechny přednosti  modelu  Moon Braker, které byly především velké pohodlí, vysoká opěrná část, aby jak se říká netáhlo za krk, široké plosky nohou, které jsou stabilní a neboří se.  Vysoká nosnost křesílka a příslušenství v podobě praktického stolečku.

Jak již doslovný překlad napovídá freelancer Holy- S (svatý trůn), jedná se o velmi pohodlné rybářské křeslo. Jedná se o jedno z nejlepších křesel ve své kategorii. Má silné polstrování, zejména v oblasti hlavy a ledvin. K dokonalému pohodlí přispívají i loketní opěrky s neoprenovými návleky. Součástí křesla je i odnímatelný stoleček, stejný jako u modelu Moon Braker, který je připevněn na konstrukci loketních opěrek a v případě potřeby jej lze umístit do kapsy v opěradle. Extra vysoké opěradlo. Má rozměry 53×85 cm. Samozřejmostí je nastavitelnost opěradla a výškově nastavitelné nohy s širokými koncovkami proti zaboření. Nosnost obou modelů  je 170 kg  výška sedací plochy od země je  35 až 55 cm . Rozměr sedací plochy je 54 x 53 cm. Loketní opěrky jsou vybaveny neoprenovými návleky, které oceníte zejména v chladném období roku. Přídavný stoleček má rozměr 18 x 40 cm což je  dostačující  na základní věci, které potřebujete v dosahu u rybaření. Přepravní rozměr celého složeného křesílka je 100 x 67 x 15 cm a hmotnost  je  7,2 kg Hlavním  rozdílem  mezi  modelem  Moon Braker  a Holy S je designová a materiálová úprava látkové části křesílka oproti střídmému designu Moon Brakeru  je holy s vybaven elegantním a poslední dobou více a více vyhledávaným camou designem. Celá opěrná a sedací část je vyrobena z polyesteru 600 D což je vodě odolný materiál v kombinaci s neoprenovými doplňky.

Cena obou modelů je trošičku vyšší, nic méně za komfort je potřeba trochu si připlatit  jedná se o produkt pro rybáře co chtějí zejména na delších výpravách  sedět v pohodlí.

Za celý team Anaconda  můžeme oba modely bez výhrad doporučit.