Letní akce

Share Button

Vzpomínám na prázdninovou výpravu s rodinou, na kterou jsem trochu zapomněl. Sedm dní lovu před námi, balení na rodinou dovolenou je trochu složitější, takže auto bylo naložené k prasknutí, mimo jiné i metrák krmení, čeká nás super akce.

Strategie byla jasná, nejlepší možné místo na dně, bojka na místo  a hromada krmení. Totální výplach, bez přemýšlení. Odvést montáže na místo, jednu přímo do ohně, druhou někam bokem a alespoň jednou za čas se věnovat více rodině než koukání  do vody. 

Počasí jak na houpačce bylo na záběrech dost znát, ale u delších výprav to až tak nevadí, vždy většinou přijde den, kdy to všechno sedne a přijdete si na své. 

Tuto výpravu jsem sebou vezl samozřejmě boilie Halloween, které mne nikdy nezklamalo, Tresku, kterou mám také rád u sebe a Banán, který mě prostě voní, bez ohledu, co na to ryby, ho prostě vozím s sebou. Na velké vodě můžete tvořit, vymýšlet možné nemožné, je mnoho možností, jak uspět a mnoho jak neuspět,  ale baví mě to .. velká výbava, lodě motory sonary a kdo ví co ještě.  

Největší zážitek měl můj syn Sebastian, který se aktivně zapojoval do všeho, co ho bavilo a zajímalo, od krmení, samozřejmě nemohl chybět ani na lodi při zavážení až po zdolávání ryb, dokonce si za pomoci táty a strejdy vytáhl pár menších kapříků. Je vidět, že bude po tátovi 🙂

Poslední „velká“ výprava se vydařila, jak jsem psal v úvodu, byla to super akce. Tato voda opět nezklamala a povedlo se vytáhnout spoustu krásných a zdravých ryb. Už se těším na příští rok, až se opět potkám s místními velikány.

S pozdravem Petrův zdar Marek Tichý – Anaconda Czech Team