Léto v plném proudu

Share Button

Léto je v plném proudu, takže je čas vyrazit k vodě. Na začátku července jsem se vydala na jedno … ha jezero v Severních Čechách. O vodě jsem vůbec nic nevěděla, jen to že u ostrůvku se nachází hrana a je zde velká hloubka. Zde bylo tedy mé lovné místo.

Jako první přišel na řadu zákrm, ten byl ve složení navařeného partiklu a mix boilies. Byla jasná volba, že na jeden prut přijde Halloween, ten nikdy nezklame. Ten putovat primo na hranu. Na druhy prut přišla Treska. Tu jsem odhodila zhruba do 7- mi metrové hloubky. Nečekala jsem ani dvě hodiny a na podložce se objevil první kapr. Během prvního odpoledne jsem udělala 4 záběry od ryb 8-10kg. Na všem se podepsal Halloween.

Následující dny byl Halloween stále aktivní, ale Treska ne, takže přišla na radu změna. Tresku jsem doplnila 20mm white pop-up, nadipovanou v tekutém dipu a nadále obaleny Powderem, který jsem poslala před hranu metr a půl nad dno. Nástraha se ukázala jako správná volba a pár ryby kolem 10kg se podívalo na břeh. Neměla jsem tedy důvod měnit a tato taktika zůstala až do konce lovu. Čtvrtý den se mi podařilo chytit krásně vybarveného kapra 12,5kg.

IMG_20160713_181240

Poslední den jsem bohužel o dvě velké ryby přišla, ale i tak mohu říct, že to byla pro mě velmi povedená dovolená u vody.

S Pozdravem Káťa Bíbová za Anaconda Fans

IMG_20160711_162042