Listopad – 48 hodin

Share Button

Tato výprava byla velice na rychlo, výpravu jsem si naplánoval opravdu na poslední chvíli. Protože je Listopad skoro a konec sezóny se blíží, nevěděl jsem, jestli ryby vůbec půjdou, ale zase krásný víkend v přírodě je super. Sebou jsem si nebral moc krmení, nevěděl jsem, zda ryby budou aktivní, ale na mou oblíbenou zbraň jsem nemohl zapomenout, je to boilies Halloween o průměru 16 mm s práškovým dipem.

Samozřejmě to nejdůležitější – má sestava na tuto výpravu jedná se o pruty Snake 10ft a navijáky Walker ST- 5500, připravil jsem si jemnější koncovou montáž o průměru 0,28 mm ,háček velikost 8 a boilie Halloween 16 mm na půl s pop up 16 mm obalený práškovým dipem a samozřejmě pro zatraktivnění jsem použit PVA punčošku s 3mm masovou peletkou, nadipovanou Halloween boostrem. Druhý prut jsem směřoval na menší pop up o průměru 10 mm také s PVA. Bohužel ryba nebyla moc aktivní a byl jsme rád že jsem sebou měl i Feederový prut  UH 390 – 180g montáž jsem zjemnil úplně co jsem si mohl dovolit, jednalo se o průměr 0,22 mm.

Na Kaprové pruty jsem udělal záběr jen přes noc, jinak nic, proto jsem se rozhodl, že budu chytat přes den na feeder a na noční hodiny budu mít kapráky, samozřejmě s feederem jsem chytal ve stejných místech, jako v noci, aby to bylo účinné, jako nástrahu jsem používal převážně malé nadopované peletky . Do krmítka na zimní období jedině MS Range -Roach Black s Carp Red . Na břeh se mi povedlo vytáhnout spoustu krásných kapříku .

Za Anaconda Team cz Václav Šikl