Malá řeka

Share Button

Jak už je známo, tak rád lovím na malé řece. Letos jsem neměl na začátku roku tolik času, abych se mohl řece věnovat a jezdil jsem na jiné revíry. To se budu teď v průběhu roku snažit napravit.

Vyrazil jsem na první vycházku a byl jsem mile překvapen, jak se mi dařilo. Doma jsem si připravil své oblíbené kombinované návazce. Boilie Fire Tuna a Scopex mě doprovázelo na této vycházce. Vybral jsem si místo, které je málo navštěvované rybáři. Je to také z důvodu, že je docela blbě dostupné. Věci, které jsem si s sebou vzal, musely být přizpůsobeny tomu, že cesta od auta na místo lovu je cca 1, 5 km dlouhá.

Po příchodu na místo jsem si lovná místa proházel pár kuličkami boilie. První záběr přišel až ráno po rozednění. Po silném souboji jsem podebral krásně stavěného kapra. Nevěřil jsem, že první ryba a hned kapr 10 +. Byl jsem v tu chvíli hrozně šťastný a vůbec jsem tomu nevěřil, že se to povedlo. Protože vím, jak je obtížné chytit rybu 10 + na této řece. Po chvilce přišel další záběr. Byl to menší kapr než ten první, ale vůbec mi to nevadilo.

Za nedlouho přišel čas, kdy jsem musel jet do práce. Bylo to super! Nečekal jsem, že budu takto úspěšný. První rybě zachutnalo boilie Fire Tuna a druhému boilie Scopex.

Za Anaconda Czech Team Ondřej „Souček“ Suk