Málo času..

Share Button

Jsou situace kdy má člověk málo volného času a i přesto vyrazí na pár hodin k vodě.. Kolikrát klidně vyrazím jen na 3 hodiny. Pokaždé to prostě nevyjde aby člověk mohl být na rybách déle. Ale nelením doma a jedu k vodě. Kolikrát se to i vyplatí. Při takto krátkých vycházkách se dají chytit i pěkné ryby.. Ale když mám takhle málo času, tak sem rád i za menší rybu..

Vždyť nejde jen o tahání velkých kaprů a honit se za svými osobními rekordy. Neříkám, že se nesnažím chytit skoro vždycky toho místního velikána. Při takhle málo času je důležité mít vše připravené dopředu. Pak je problém, když se člověk s něčím zdržuje u vody a obírá se o čas . Dopředu mám vždy připravené návazce. Jelikož v malé svazové řece je hodně kamení a háčky se často tupí, tak je potřeba mít zásobu návazců. Člověk šáhne do pouzdra a má hned nový návazec k dispozici.

Dopředu mám také připravené boilie na PVA pásce. Ničím se pak u vody nezdržuji.. Vybírám si také místa, na kterých jsem už lovil a znám je.. Málo kdy jezdím na nová místa na tahle krátkou dobu.. Pokud ano, tak je to za jiným účelem, ale o tom někdy jindy ..
Za Anaconda Czech Team Ondrej „Souček“ Suk