Na Václava na rybách

Share Button

Minulý týden jsme s kamarádem Vaškem Ochotným vypravili na 3 dny na jednu moravskou štěrkovnu. Po příjezdu na vybrané místo jsme začali připravovat montáže a krmení. Jako krmení jsme s sebou vzali method mix, krmné boilie Ovoce a Halloween a vařenou kukuřici. Krmnou směs jsme poté zalili dipem Halloween.

Po přípravě krmení jsme zmapovali dno. Chytali jsme na 50 metrech, na hraně z 3 do 4 metrů, poté Vašek navázal raketu a začali jsme zakrmovat. Po celou dobu lovu jsme kombinovali boilie Halloween, Mais, Shellfish, pop-up Halloween a neutrální pop-up různých barev. Asi po šesti hodinách přišel první záběr, avšak nebyla to ryba, kterou bychom čekali. Vašek zapřáhl vyzu o délce 188 cm a váze 31 kg.

Noci byly celkem chladné a kapři moc nešli, avšak 23:30 přišla první světlá chvíle v podobě menšího kapříka. Dalšího dne přišla pěkná ryba o váze 12 kg na panáčka Halloween obalený v powderu Halloween.

Po chladné noci přišlo další překvapení, Vašek zapřáhl další vyzu.Pro tuto výpravu to bylo vše, sice jsme doufali v ulovení více kaprů, ale i tak povedená výprava.

Za Anaconda Fans Šimon