Návrat na místo činu …..

Share Button

Minulá výprava byla pro mě velice úspěšná a já nemohl celý týden spát. Hrozně jsem se chtěl na to místo znovu vrátit, zkusit zase štěstí a zjistit jak moc velcí kapři zde plavou. Neodolal jsem, sedám do auta a vyrážím směr Labe.  Stejná taktika jako předešlou výpravu, boilie Mais a Strawberry cream spolu s plovoucím boilie stejných příchutí, bylo jasnou volbou.

_dsc1866

Po příjezdu k vodě, nahazuji své montáže a ke každé krmím kilo boilie s nadějí velkých úspěchů. Připravit sezení a spaní, vše aby bylo po ruce a nezdržovalo mě následné hledání boilie jehly či pva punčochy. Vše je hotovo a připraveno, do večera se nic zvláštního neděje, správné vzrušení začíná až k ránu, kdy mě budí zvuk příposlechu a první vlaštovka na podložce. Při svítání druhý záběr a druhý krásný kapr kolem 7 kg, oba kapři zabrali na boilie Mais. To nejlepší přišlo po obědě, hned po záseku jsem věděl, že mám co dočinění s pěkným kaprem. Hned to vzal pěkně s proudem a odvijí metry vlasce z navijáku. Když se mi ho podařilo přitáhnout trochu k sobě, zajel k násypu a já byl nucen zdolávat rybu přes ty všechny kameny.  To je konec říkal jsem si, toho nezdolám, zůstane tam a já se ani nedozvím jak byl velký. A ono ne, vše dobře dopadlo a první pohled do podběráku a podlomili se mi kolena. Takové monstrum jsem opravdu nečekal, pěkně stavěný lysec chycený na Strawberry cream  s impozantní váhou 15,6 kg.

_dsc1807

Myslím si ,že nebude dlouho trvat a znovu se tam pojedu podívat, zkusit zase štěstí. Aby toho nebylo málo, tak se před odjezdem se mnou rozloučil menší lysec, ale co neměl do délky to měl do výšky, hotová kulička. Krásně strávených 24hodin na rybách.

Za Anaconda Team Petr Smítka

_dsc1810

_dsc1815

_dsc1822

_dsc1836

_dsc1856

_dsc1862

_dsc1871

_dsc1872

_dsc1874

_dsc1878