Nové boilie Bionic Crunch

Share Button

Sezona letí jako blázen a já absolutně nestíhám přinášet informace, jak si stojí naše letošní novinka, boilie řada Bionic Crunch. Je to smutné, boilie funguje perfektně, reference od zákazníků jsou více než uspokojivé, ale bohužel se všichni členové teamu v letošním roce potýkají z různými komplikacemi, co nám život  přináší  a dostávají se do situací, kdy jsou prostě důležitější věci, než sedět u vody. U mě to není jiné, hlavně díky pracovnímu vytížení, ale i tak si sem tam, když už se to fakt bez ryb nedá vydržet, najdu čas a vyrazím.

Na jedné letní výpravě se podařilo ulovit několik velice slušných ryb, proto bych se s vámi o ně rád podělil, našel jsem čas na odzkoušení zhruba 6-ti příchutí z nové řady  boilie, víc se podle mě ani za sezonu stihnout nedá, aby to mělo trochu smysl a i 6 je až dost.

Letos používám : Kořeněného tuňáka , Krill Bill, Robins Crab, Banana Split, Sushi Tiger a White Tiger. 

Připojím tedy pár poznatků, co jsem posbíral. Boilie jsem podrobil nejdelší výpravě, 7 dní fungovalo rychle a celou výpravu. Když jsem jej bral opakovaně za sebou na krátké, několikahodinové vycházky fungovalo také bez problémů, nestalo se mě, že by třeba po 3- 4 docházkách na stejné místo, už ryby nástrahu nechtěli. Jediné co mě vadí, že jsou k dispozici jen v průměru 20mm, já velice rád chytám na větší  průměry a myslím, že u boilie tohoto typu by větší průměr byl výhrou, boilie je dosti hrubé struktura, moc pěkná , fascinují mě kusy larev bource morušového , dokonce se mě stalo, že v jedné kuličce byla celá larva obalená těstem( určitě náhoda) .  I když neuložíte montáž úplně dobře nebo jste okolnostmi nuceni položit montáž do bláta, ani přes noc kulička nenatáhla zápach okolního prostředí a když jsem jí ráno vytáhl, krásně voněla.

Budeme velice rádi, když každý z vás, co již tento nový produkt zkoušel, nám dá vědět, pošle třeba pár informací a  fotografie nebo nás samozřejmě informuje i o případném neúspěchu, budeme rádi .

S pozdravem  Marek  Tichý  za Anaconda Team Czech Republic