Po druhé na malé vodě

Share Button

Po první úspěšné výpravě na malebný rybníček jsme se s Márou rozhodli opět vyrazit. Bohužel nám to časově moc nevyšlo a tak z víkendové rybačky byla jen jedna noc u vody.

DSC_0240

Nebyl čas na experimenty, tak jsme sáhli po boilie kukuřice, které bylo předtím velice úspěšné. Spolu s vařeným partiklem smíchaným s naším oblíbeným method mixem Red Hot Spice, to byla opravdová zbraň. Nahazujeme pruty do stejných míst, v kterých se nám minule povedlo pár pěkných kaprů. Již po chvíli zjišťujeme, že jsme vše udělali správně a v podvečer zdoláváme prvního kapra. 

DSC_0274

Po krátkém nočním spánku, ráno rychle nahazujeme a krmíme. Užíváme si krásné svítání s hrnkem kávy v ruce, celý nedočkaví, jestli už přijde nějaký ten místní obr, o kterých víme, že tam plavou. Sluníčko už na nás krásně svítilo a blížil se náš odjezd za povinnostmi, ryby nás nezklamali a před odjezdem každý zdoláváme ještě jednoho kapra.

DSC_0235

Boilie kukuřice fungovalo jako vždy na jedničku, viděli jsme další 3 kapry kolem 8 kg, kterých je podle nás zde velké množství a bude trochu těžší se k velkým kaprům prochytat. My se však Nevzdáme!!! 

Za Anaconda Czech Team Petr Smítka a Marek Tichý

DSC_0283

DSC_0244

DSC_0276

DSC_0285