Podběrák Magist Carp Net a Magist Boat & Bank Carp Net

Share Button

Podběrák Magist Carp Net a Magist Boat & Bank Carp Net

Dalším velice zajímavým produktem z nabídky novinek pro rok 2019 jsou podběráky, Anaconda Magist Carp Net 42 a podběrák Anaconda Magist Boat & Bank Carp Net 42. Jedná se o v podstatě jeden podběrák k dispozici ve dvou verzích tyčí, u prvního modelu se jedná o tyč jednodílnou v délce 180 cm  u  modelu druhého  o tyč teleskopickou  dvoudílnou, vhodnou  zejména pro použití v lodi, celková délka je taktéž  180 cm  ve zkrácené verzi pro použití v lodi  je dlouhá 110 cm  Velice praktický  je zavit na obou stranách teleskopických  dílů tyče, tudíž se dá při zkrácené verzi zašroubovat do sebe a stává se tak pevnější a velice odolnou.

Ramena i tyče obou podběráků, jsou ze 100% sklolaminátu, což je činí malinko těžší, ale extra odolné proti trošičku neopatrnějším zacházení. To bych považoval za velkou přednost. Zejména při již zmíněné manipulaci v lodi.  Ramena jsou u obou modelů dlouhá 110 cm a hloubka sítě je 100cm, sítě obou modelů mají zelenou barvu a oko o průměru 6 mm. Je samozřejmostí, že konce tyčí které se zasouvají do kříže podběráku jsou vybaveny kovovým zakončením. Středový kříž je odlit z tvrzeného PVC. Rukojeť tyčí obou podběráků je z EVA materiálu. Kompletní délka složených podběráků je 285 cm

Dle mého názoru se jedná o dělníky, co dlouho vydrží a jsou za příznivé finanční prostředky k dispozici, všem zákazníkům.  Cena modelu s teleskopickou tyčí je 809 kč  cena modelu s jednodílnou tyčí je 1099 kč.

Za Anaconda Team Marek Tichý