Podzim se blíží

Share Button

Podzim se blíží  a všechny větší výpravy  jsou už za mnou , rozhodl jsem se letos už  nepouštět do větších akcí a zaměřit se na kratší výpravy  jak se říká za komínem,   vytipoval jsem si několik revírů  v okolí,  kde se budu během podzimu  vyskytovat, pokud možno co nejméně viděn J. Takže  předem  než vás to napadne, nepište mi kde jsme nebo kam se chytám… 

Podzimní lov jsem odstartoval úlovky několika menších rybek. Nicméně, co jsem chtěl vědět vím, co jsem si chtěl vyzkoušet jsem vyzkoušel, snad se do konce sezony povede nějaký ten král nebo královna revíru.

  

Pro tyto výpravy jsem se rozhodl pro několik  druhů  boilie,  pelet, plovoucích nástrah a podobných kombinací. Sáhl jsem po nepřekonatelném boilie Mais a trochu opomíjenému boilie Robin Red Ananas, kterému jsem se dříve moc nevěnoval.  Z masových příchutí  se hodlám intenzivně věnovat  boilie Kreveta s česnekem a samotné boilie Česnek, které se chystám naplno využít až z ochlazující se vodou .

Při extra krátkých výpravách rád používám malou halibut peletu s Pop up Neon  v kombinaci s našimi práškovými powdery, které mě vždy přivedli k úspěchu.

Práškové powdery velice dobře  fungují jen  v kombinaci plovoucího boilie. Dvě malé kuličky pop up silně obalené v práškovém dipu  je velice atraktivní a vyhledávané sousto. Takto ošetřená nástraha pět centimetrů nade dnem, je naprostá bomba,  ideálně doplněné Pva s method mixem a peletami .

Tak někdy příště u dalších informací z našich lovů  ..

S pozdravem marek Tichý  za Anaconda Czech Team