Přesnost je důležitá!

Share Button

Mám za sebou další výpravu na malou řeku. Jelikož jsem musel i o víkendu do práce, tak jsem vždy lovil od 17:00 hodin do druhého dne do 11:00 hodin. Tyto dvě výpravy jsem si velmi užil.

Čerčany,most,     Hallouwen, 8.5k g  7.května 2016

Jako nástrahu jsem použil boilies  z řady Crunch příchuť Mais 20 mm a 16 mm pop-up Tutti frutti. Tato kombinace byla velmi úspěšná. Na druhý prut jsem vsadil na Halloween 24 mm. Rozhodl jsem se, že nebudu příliš krmit, pouze hrst boilies na montáž o stejné příchuti společně s půlkami boiliesu na PVA pásku. Jelikož jsem měl před sebou velkou překážku ve vodě, tak jeden prut byl vždy nahozen tam, kde překážka pozastavovala vodu. Po několika náhozech jsem zjistil, že na tomto místě je mnoho vázek, o které jsem váznul nebo přicházel o ryby.

Čercany, most, Mais, 2-3 kg 6.května 2016

Po podrobném prozkoumání jsem přišel na to, že montáž může být místěna pouze na vyhrazených místech. Věřte, bylo to těžké pravé místo najít. Většina ryb přišla do této překážky a nejvíce se chytali na příchuť Mais. S těmito říčními kapry jsem užil nejen tyto dvě noční výpravy, ale i jejich sílu a krásu.

Čerčany,most     Mais,9kg          7.května 2016

Mám ohromnou radost, že se mi povedlo nachytat v krátké době tolik krásných kaprů na této malé řece. Nejtěžší kapr vážil 9 kg. Jako letošní cíl jsem si dal, že na této řece chytím kapra přes 10 kg. Bohužel, jen o vlásek mi to uteklo.

DSC_1395

Doufám, že se Vám mé úlovky budou líbit. Všem přeji hodně ryb ve zbytku jarního období.

Za Anaconda Fans Ondřej „Souček“ Suk

Čerčany, most 8.5kg

Čerčany,most Hallouwen,7.8kg 8.kv ětna 2016

Čerčany,most,     Mais,4.7kg        6.května 2016

Čerčany,most,    Mais,5.3kg 6.k větna 2016

Čerčany,most, Mais,4.2kg, 5.kv ětna 2016