První lovy

Share Button

Na řadu Bionic crunch  boilie jsem se bez řečí těšil jako malej kluk , po 6 letech radikální změna našeho sortimentu.  Dle  referencí  které ke mně chodili  ještě před naskladněním těchto novinek jsem věděl, že za prvé půjdeme cestou maximálně přírodní, bez využití chemických barviv, že nová řada bude velice hrubá co se týká složení směsi s vysokým obsahem proteinů a že všechny příchutě pojí společný  jmenovatel a to 6 procentní podíl larvy bource morušového.  

Práce bylo pořád až dost a dost  a i když na to nejsem hrdý vzhledem k svému zaměstnání, někteří zákazníci se z novinkami dostali  k vodě o něco mámo dříve než já sám. Naštěstí brzy nastal čas  a já pelášil s novými koulemi k vodě, na první lovy  jsem si vybral boilie Sushi Tiger,  ve kterém dominuje mouka z tygřích ořechů a samozřejmě esence stejné příchutě. Na druhý prut jsem zvolil boilie Fire Tuna (kořeněný tuňák), které mě velice oslovilo.

Nikdy  jsem nebyl  zastáncem teorie, že 100% úspěchu je  nástraha, ba naopak …  kdo mě zná, tak ví že je mi úplně jedno, co mě visí pod háčkem a všechny kluky okolo mě se snažím naučit, nebo to je možná silné slovo, řekněme snažím se je směrovat tím směrem, že především je nejdůležitější znalost vody, znalost návyků a chovaní ryb a podobně. Nic méně bylo pro mě překvapením, že nové boilie perfektně fungovalo skoro hned a zprávy i informace od zákazníků a ostatních kolegů neustále rostou geometrickou řadou.  Po 3 týdnech chytaní s těmito produkty nemám jedinou referenci o neúspěchu od žádného ze zákazníků. Takže velká spokojenost a pár fotografii  s poslední výpravy …

Ahoj všem Marek Tichý Anaconda Czech team