První výprava a hned můj osobák

Share Button

Je tu začátek nové sezóny, spoustu šancí ulovit velké ryby V pátek po noční směně jsem sedl do auta a jel jsem konečně na větší výpravu za kapry. Revír má rozlohu přibližně 7 hektarů. O revíru jsem neměl žádné informace, nic jen podle recenzí na stránkách. Po příjezdu a zabydlení jsem vyjel na vodu prozkoumat dno rybníku.

První den jsem zvolil  boilies Halloween 24 mm, Kukuřici 20 mm a Jahodový krém 20 mm. Po zavezení prutu a zakrmení jsem čekal celý den, ale nepřišla ani jedna jízda,  ani pípnutí. Na druhý den jsem díky tomu zmenšil nástrahu na 16 mm s 10 mm pop up. Zavezl jsem znovu na stejné místa a přikrmil menšími peletami, do večera jsem byl opět bez záběru, na noc jsem si připravil samotné boilie 16 mm a zavezl jsem mimo zakrmené místo, asi 250m daleko a na tento jediný prut přišla krásná ryba. Největší ryba této výprav. Přišla až v neděli ráno v 10 hodin, do té doby přišel jen jeden cejnek na 10 mm pop up.

Tento víkend bylo krásně, bylo slunečno a bez mráčků jsem rád  že  alespoň jeden záběr. Za tento víkend jsem se zase přiučil, co  je trpělivost a děkuji za to, že přišel tento krásný kapr o váze 17,5 kg a stal se mým novým osobákem.

Za Anaconda Czech Team Václav Šikl