Řeka – první etapa

Share Button

Když se nám teplé počasí pomalu blížilo ke konci, vydal jsem se na 4 denní výpravu na břeh řeky Vltavy. Stav vody byl úplně ideální, voda už byla téměř vyčištěna.

Hned po příjezdu jsem své lovné místo rozkrmil plošně kukuřicí. Na první zakrmování jsem použil hlavně pelety Halibut o velikosti 16 mm. Pořádně jsem pelety přelil lososovým olejem a tekutými játry. Pro maximální atraktivitu jsem použil ještě z naší nabídky power carp dream mix Halibut. Tato směs je u mě velmi oblíbená a hlavně se na pelety hodí. Jedná se o směs černé barvy, která se skládá z hrubších a jemných částic nadrcených Halibut pelet a Halibut moučky. Ještě je tam spoustu jiných složek, ale o tom třeba někdy jindy. Boilies jsem zvolil Halloween o velikosti 16 mm. Větší boilie na této vodě nepoužívám.  Hlavně tolik nefungují jako malé velikosti. První dva zákrmy jsem krmil více kukuřice a pelet, později jen boilie téměř. Tato strategie mi zde funguje.

První záběry přišly relativně brzy. Ryby přicházely v různých velikostech. Vůbec mi to nevadilo, protože rybí obsádka je zde velmi krásná.

Pokračování v další etapě.

Za Anaconda Czech Team Ondřej „Souček“ Suk