Růžová perla

Share Button

Toho času je opravdu málo, letos je to opravdu jakési hektické, alespoň kratší výpravy mě vytrhávají z pracovního vytížení. Tentokráte s letošním objevem, který mě na předposledních dvou výpravách velice mile překvapil . Ano ano, zase fialové kuličky Dirty Berry .

Při krátké výpravě pouze přes den hned 3 nádherní šupináči co víc si přát. S pokorou děkuji našemu patronovi, že se letos tak daří. Je zvláštní sak se to střídá , na jedné výpravě tam růžovka leží, jak když ve vodě není a všechny ryby chodí na Halloween i když třeba pruty přehodím a nástrahy vystřídám, místo kde záběry chodili najednou mlčí a druhé místo, které produktivní nebylo se najednou produktivním stává.

Opět velice jednoduchá záležitost, zcela klasická prezentace nástrahy, doplnění velkým PVA, celé důkladně zadipováno, navoněno, k tomu pár kuliček okolo dostřelených kobrou. Velký důraz dávám na výběr místa, zejména na krátkých výpravách nemáte čas na něco čekat , je potřeba aktivně ryby hledat a najít , pak nedaleko místa kde předpokládáme výskyt nebo jsme ryby lokalizovali z největší přesností a tichostí montáž položit či nahodit jak se říká rybě do cesty … a pak už jen čekat. Ne vždy se vše povede jak má, ale když tomu tak je, člověk může domů odcházet s úsměvem a ne z hořekováním .. že ryby neberou a výčitkami na tohle a tamto a s výmluvami podobného tipu.

Za Anaconda Czech Team Marek Tichý