Rybářský stojan – Barrier Pod – Anaconda

Share Button

Rybářský stojan – Barrier Pod -Anaconda

Jste zastáncem kvalitního rod podu?  Chcete kvalitní výrobek? Pak je tu právě pro vás produkt z dílny firmy Saenger – Anaconda. Tento luxusní stojan rozptýlí vaše představy o UK stylu. Vaše krásné kaprové pruty a navijáky, signalizátory či swingery si totiž zaslouží, aby je podpíral kvalitní a hezký stojan, jako je tento. Masivní konstrukce z nerezové oceli podtrhuje luxusní vzhled, který na vás dýchne ihned po jeho spatření.

barrier-pod

Jeho čtyři masivní nohy, nastavitelné do několika poloh, zajišťují bezvadnou stabilitu na jakémkoliv povrchu, kam stojan umístíte. Tyto nohy jsou samozřejmě výsuvné a nabízejí několik variant nastavení stojanu do požadované výšky. Také samotné tělo stojanu lze značně prodlužovat. Máme vyzkoušeno, že i při maximálním rozpětí těla rod podu a jeho nohou, udržuje stojan nebývalou stabilitu. 

Bez-názvu

3

Ani při prudkém záběru velké ryby nelze stojan převrátit. To samé platí při silném větru. Hrazdy jsou dostatečně dlouhé a nabízejí tak prostor i pro největší navijáky, které lze při lovu kaprů použít. Žádné sklapování kliček navijáků nepřichází v úvahu.

5

Na tomto rod podu najdete jen kvalitní použité materiály. Žádný plast, ani měkký hliník! Jen nerezová ocel a tvrdé slitiny použité na středy určené k polohování nohou.

4

Rod pod lze použít na jakémkoliv typu vody. Ať již lovíte na menších či velkých stojatých vodách, na menších či velkých řekách, tento stojan pro Vás bude neochvějným pomocníkem po velmi dlouhou dobu.

Technické údaje –

Zadní nohy se dají nastavit od 26 do 38cm a přední od 42 do 68cm. Dají se nastavit do tří různých úhlů. Středové tyče je možno nastavit od 93 do 148cm. Má dvě hrazdy, na kterých je třikrát provedena příprava pro uchycení hlásiče záběrů nebo držáků prutu. Jsou dlouhé 53cm. Součástí výrobku je i transportní taška,ta je vyrobena z voděodolného 600D polyesteru. Transportní rozměry jsou 87 x 14 x 9 cm. Hmotnost je 6,2 kg.

7

Pokud máte potřebu tento skvělý výrobek ještě trochu zdokonalit  doporučuji využití  našich náhradních hrazd, které se v naší nabídce vyskytují. Náš tým využil k tomuto krasavci  buď ohnuté hrazdy Bent Buzzer Bar, varianta z nerezavějící oceli.  Nebo kratší hrazdu, 3er Buzzer Bar, která se ideálně hodí  díky své délce jako zadní hrazda  barrier podu. Při kombinování  se základní hrazdou stojanu, která je delší vám pruty na stojanu vytvoří vějíř, který je samozřejmě při samotném lovu výhodnější než když máte svoje pruty ve stojanu rovnoběžně.

Doporučuje Anaconda czech team !

6