Spokojený zákazník Michal

Share Button

Zdarec bando ,

po roce se vracím na moje srdeční jezero Borek s oblíbenými kuličkami z řady Bionic Crunch příchutí Nutz Corn, Milkshake a Dirty Berry. S tímto boilie jsem měl většinou velký úspěch, ale jak to tak bývá, nic není takové, jak se zdá. Po dlouhých 16 -ti hodinách přišel jeden záběr z dalekého závozu.

Ráno jsem s kolegou Martinem rozhodli změnit taktiku, vzali jsme každý jeden prut a zavezly jsme je za ostrov, v kapse jsem měl cca 50 koulí, které jsem rozházel kolem montáže a po 10 minutách přišla první jízda, krásný 12 kg kapr. V tom další záběr, též váhová kategorie kolem 12 – ti kg, pak odmlka na hodinku a další záběr přišel na jednu kuličku Nutz Cornu, hned bylo jasné, že se jedná o silného protivníka, museli jsme proto vyjet na lodi, souboj trval 40 minut a … bum kapr o váze 21.40 kg a míra kapra skončila na rovných 100 cm,  úžasná ryba …… kolega si vytáhnul na tu samou kuličku 18.5 kg kapra lysce o délce 90 cm. 

Záběry se stupňovaly tak, že do dalšího dne jsme ulovili celkem 41 kusů ryb. Na takovou výpravu dlouho s kolegou nezapomeneme, tady vám posilám pár foteček a za nás děkujeme Anacondě a našemu kamarádovi Markovi Tichému.

S pozdravem Michal