Svazová přehrada

Share Button

Před necelým měsícem jsem podnikl týdenní výpravu na přehradu a moc se mi nedařilo. Proto jsem se tam brzy vrátil. Říkal jsem si, že minule nade mnou kapři vyhráli, ale teď udělám vše proto, abych provedl sladkou odvetu. Jelikož byla neděle před svátky, bál jsem se, že bude hodně míst obsazených.

Přijel jsem na člunu po vodě na místo, kde jsem chtěl lovit. Bylo kupodivu volné. Po cestě jsem zahlédl málo rybářů a to mě velmi těšilo. Po chvíli dorazil kámoš a začali jsme si na břehu rozbalovat věci. Když vše bylo hotové, sedli jsme si k vodě a dali si dobré pití. Užívali jsme si toho klidu a poslouchali, jak kapři skáčou. Aktivita ryb na hladině byla dosti velká. Věřil jsem, že přijde záběr. Netrvalo to dlouho a chvilku po setmění přichází první záběr. Byl to menší, šupinatý bojovník, který mi udělal velkou radost – přišel relativně brzy. Další dny jsem udělal zase záběry po setmění. Jen jedna ryba kousla brzy ráno za světla. Byla to i největší ryba této výpravy.

Plán byl takový, že budeme chytat až do pátku, ale jelikož byly svátky, tak ve čtvrtek z rána najelo mnoho rybářů. Proto jsme vše sbalili a jeli o den dříve.

Tuto výpravu jsem vsadil na boilie Fire Tuna a udělal jsem opět dobře. Ta kulička prostě nezklame.

Za Anaconda Czech Team Ondřej „Souček“ Suk