Víkend Fire Tuna

Share Button

Víkend se přiblížil a já se rozhodl ho věnovat  rybám, ráno přijíždím k revíru  s kyblíkem kořeněného tuňáka a ořechu s bílou čokoládou, po všem nutném, jako je příprava zázemí, vybavení  a všeho ostatního konečně nahazuji, první záběr přichází za tmy v pátek večer a docela slušná ryba na tuňáka.  Spokojenost veliká , letím do spacáku s vidinou, že to bude brát.  Jen co jsem zabral se nahozený prut rozjel znovu.

Série záběrů, která neměla konce, ještě v sobotu okolo oběda jsem nevěděl co se vlastně stalo,  bylo to jako kdyby ve vodě nebylo k jídlu, nic jiného než moje kuličky tuňáka , odstupem času si myslím, že jsem se asi trefil do nějakých nasazených ryb nebo něco, protože se jednalo o ryby menší . Druhý prut s ořechem s čokoládou byl úplně pasé. Bylo to zvláštní, zkusil jsem tedy pruty prohodit. Do míst, kde jsem chytal v pátek tuňáka jsem položil ořech. Chvilku se nic nedělo, když se zase rozjel prut s tuňákem na úplně jiném místě a přišla slušnější ryba, měl jsem radost, hodiny letěli a večer se nachýlil, povedlo se pár záběrů na ořech, ale opět jen menší ryby, musel jsem se asi trefit do nějakého místa, kde ta ryba podle mně byla sjetá a zblblá po nasazení nebo nevím, z místa, kde v pátek v noci kuličky Fire Tuna sklízeli úspěch za úspěchem jsem do neděle neměl záběr od lepší ryby.

Jestli  čekáte, že ve finále jsem chytil obrovského kapra na ořech s čokoládou, tak se pletete, sladký prostě vetší ryby tento víkend  nechtěli, ale co se tuňáka týká, potvrdil jsem si reference od mnoha kamarádů, zákazníků. Opravdu perfektně fungoval celý víkend, dnem i nocí ..

Za Anaconda Czech Team Marek Tichý