Zpráva od vody

Share Button

Po dlouhé zimě jsem se vydal s kamarády na první výpravu za kapry. Zvolili jsme pro nás zatím neznámé jezero v zahraničí. Po dlouhé cestě se nám otevřel pohled na vodní hladinu obklopenou horami.

 

Po nezbytném zakoupení povolenek a obhlídce míst jsme si vybrali protilehlou stranu jezera, ale pak jsme zjistili že to byla špatná volba.  Voda na jezeru byla spadená o víc jak jeden metr a pro každou rybu jsme se museli brodit blátem, ale to pořád nic nebylo, pak začal foukat neskutečný vítr, že se nedalo ani nahodit,  tak jsme potom sbalili věci a stěhovali se na druhou stranu jezera. Rozkrmil jsem si peletama halibut a boilie Robin Red ananas, vše jsem zalil boostrem Oliheň.

Na vlasec jsem nastražil nadipované boilie Robin Red ananas a na další pruty nadipované  boilie Halloween  a moji oblíbenou Třešeň – moruše.  Záběry přicházeli postupně na všechny návnady, asi měli chuť na maso i na sladké . Kapři byli ve skvělé kondici a velcí bojovníci. Sice se mě nepodařilo zlomit hranici 16 kg   nej. kapr  měl 15 kg,   ale byl to skvělý týden, určitě se na tu vodu ještě vrátím.   ( za měsíc ) : 🙂    

Za Anaconda Czech Team Jirka Hladík